Про компанію

Діяльність компанії охоплює усі етапи будівництва, починаючи від проектування будівель і до здачі їх замовникові для введення в експлуатацію. Успіх компанії досягається не лише професіоналізмом, але і наявністю власної виробничої бази і сучасної будівельної техніки. Високий професіоналізм і великий досвід фахівців дозволяє робити будівельні роботи високої складності максимально якісно і у встановлені терміни.

Ми розуміємо, що для збереження конкурентоспроможності на будівельному ринку країни сьогодні і в майбутньому, ми повинні відповідати міжнародним стандартам в сферах охорони довкілля і безпеки праці, удосконалювати професійні навички співробітників і сприяти розвитку якості.

Головною метою розвитку компанії є створення сучасного будівельного бізнесу, здібного задовольнити будь-які вимоги Замовника. Ми зможемо створити найкращі умови для реалізації Ваших проектів.

Наші переваги

Проектний відділ компанії займається проектуванням будівель і споруд «під ключ». Важливе, на наш погляд, значення має те, що процес проектування автоматизований, усі робочі місця обладнані сучасною комп'ютерною технікою.
Головна складова успіху компанії "Мастербуд" - висококваліфікований персонал, що складається як з вітчизняних, так і зарубіжних фахівців. Пріоритетом для нас є безпека кожного співробітника, тому ми постійно проводимо цілеспрямовану профілактичну роботу по забезпеченню вимог законодавства в області охорони праці і техніки безпеки, робимо усі необхідні заходи з метою попередження нещасних випадків на об'єктах компанії. У зв'язку з цим в структурі компанії створена служба охорони праці, яка постійно здійснює контроль виконання норм і правил безпеки на об'єктах.
Ми прагнемо бути кращими з кращих, тому у своїй роботі використовуємо тільки якісні будівельні матеріали і застосовуємо сучасні технології. У нашому розпорядженні цілий парк будівельної техніки: баштові крани, автокрани, вантажопасажирські підйомники, бетононасоси, екскаватори, вантажні автомобілі. Також «Мастербуд» має комплекс складських приміщень, загальною площею 15 886,40 кв. метрів, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Каховська, 60. Рівень складських приміщень від класу «А» до класу «С». Комплекс оснащений електронавантажувачами, що значно полегшує і прискорює процес руху матеріалів. А зручне місце розташування і відмінна транспортна розв'язка дозволяють вчасно доставляти необхідні матеріали.